od A do Z

kompleksowe rozwiązanie każdego dnia

USŁUGI
INDYWIDUALNE PORZĄDKOWE

- Zakupy
- Opieka nad zwierzętami
- Konserwacja mieszkania
- Pomoc dla domu...


SPRZĄTANIE
JEDNORAZOWE

Efektywne i innowacyjne
rozwiązanie dla każdego.
Sprzątamy biura, domy,
mieszkania...


A-Z SERVICE SZCZECIN

jest firmą, która kompleksowo i profesjonalnie ułatwi Twoje życie codzienne. A–Z Service zajmie się rozwiązaniem każdego problemu związanego z prowadzeniem domu.

A-Z SERVICE

posprząta mieszkanie, dom ,biuro, zrobi zakupy lub zorganizuje przyjęcie dla Twoich gości, zaopiekuje się zwierzakiem podczas Twojego wyjazdu lub zawiezie go do weterynarza bo Ty nie możesz tego zrobić. Naprawi cieknący kran lub zaproponuje firmę, która zajmie się remontem Twojego domu.

A-Z SERVICE

to idealne rozwiązanie dla samotnych kobiet, mężczyzn, osób starszych, młodych ludzi pochłoniętych karierą lub zabawą, wielkich korporacji oraz małych firm. Jednym słowem A–Z Service to rozwiązanie dla każdego kto ceni swój czas.

A-Z SERVICE

zatrudnia wykwalifikowany personel, który jest w stanie sprostać zadaniom postawionym przez najbardziej wymagających Klientów. Nasi pracownicy są profesjonalnie przeszkoleni do wykonywania powierzonych zadań, dyskretni oraz godni zaufania. Nasi pracownicy rzetelnie wykonują swoje obowiązki.

A-Z SERVICE

zaprasza Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz skorzystania z usług A-Z Service. Każdy z Nas ma ustalone i wytyczone priorytety. W tym codziennym biegu często nie mamy czasu na zajmowanie się przyziemnymi sprawami, w tym między innymi utrzymywaniem porządków w domu. Kłopoty znikną gdy w Twoim domu, mieszkaniu czy biurze pojawi się firma A-Z SERVICE.

A-Z SERVICE

zawsze gwarantuje pomoc wtedy, gdy:
 • jesteś zaganiany i nie masz kiedy posprzątać domu, a pojutrze ukochana teściowa wpada z wizytą,
 • wyjeżdżasz w delegację i potrzebujesz opieki dla swojego czworonożnego przyjaciela,
 • wyjeżdżasz i nie ma kto zaopiekować się Twoim mieszkaniem lub domem,
 • w domu przecieka kran, a gniazdko elektryczne iskrzy? A może Kupiłeś nowy obraz, lustro i trzeba je powiesić,
 • planujesz imprezę wesele, przyjęcie,
 • wystawny obiad dla przyszłych teściów jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem,
 • planujesz bankiet jako podłoże przyszłych negocjacji,
 • nie umiesz znaleźć odpowiedzi na pytanie - Kiedy ja się wezmę za przystrzyżenie trawnika w ogrodzie i zgrabienie liści?
 • chcesz zrobić przyjemność swojej najukochańszej Babci i zamówić usługę 'Zakupy' - Państwo nie zawsze macie czas jej pomóc, a jej coraz ciężej!
 • na dywanach widać menu Twoich przyjęć.
  • Odpowiedź jest jedna!

   A-Z Service!

   "od A do Z - kompleksowo, szybko i fachowo każdego dnia!"

   100% satysfakcji i zadowolenia Klienta.

   Postaw na nas!

   Serdecznie Zaprzaszamy Państwa do skorzystania z naszych usług każdego dnia :-)
   FIRMA SPRZĄTAJĄCA A-Z SERVICE SZCZECIN


   Poszukujesz sprawdzonej firmy sprzątającej w Szczecinie? Trafiłeś pod dobry adres! Nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma sprzątająca Szczecin A-Z Service w sposób kompleksowy i niezwykle profesjonalny świadczy usługi z zakresu realizacji usług związanych ze sprzątaniem. Zatrudniamy osoby pracowite i solidne, które z zaangażowaniem i sumiennością podchodzą do zlecanych im zadań. Co znajdziesz w naszej ofercie? Przede wszystkim sprzątanie domów (mieszkań i apartamentów) między innymi wycieranie kurzu z mebli i domowych sprzętów, konserwacja mebli za pomocą preparatów przeciw kurzowi, odkurzanie dywanów, wykładzin i chodników, zmywanie podłóg i paneli, mycie drzwi i framug, czyszczenie skórzanych i tapicerowanych mebli, czyszczenie szklanych powierzchni i luster, sprzątanie kuchni, łazienek i pomieszczeń sanitarnych, sprzątanie schodów, balkonów i tarasów, mycie okien, polerowanie podłóg i paneli, zmywanie lodówek i piekarników, zmywanie zlewozmywaka i blatów, mycie kuchenki i okapu, czyszczenie sprzętów AGD, sprzątanie w szafkach np. kuchennych i łazienkowych, pranie wykładzin i dywanów, czyszczenie kominków i wiele innych; sprzątanie po remoncie, tj. porządki na terenie zewnętrznym posesji, czyszczenie rolet i żaluzji, mycie i czyszczenie kafli, czyszczenie płytek ściennych i podłogowych po fugowaniu, usuwanie zabrudzeń po lakierach i farbach, odkurzanie ścian i sufitów; sprzątanie biura tj. sprzątanie biur, stałe sprzątanie obiektów budowlanych, a także przyległych zielonych terenów, sprzątanie pomieszczeń biurowych, sprzątanie korytarzy, sal konferencyjnych, gabinetów, boksów pracowniczych i wiele innych; pielęgnacja ogrodów tj. koszenie trawników, grabienie liści, zamiatanie chodników, odśnieżanie, pielęgnacja ogrodów, pielęgnacja roślin w tym żywopłotów, sprzątanie ogrodów po zimie; usługi związane z pogotowiem tj. sprzątanie obiektów nowo wybudowanych, sprzątanie pomieszczeń po remoncie, sprzątanie piwnic, garaży, strychów, sprzątanie po awariach, usuwanie plam, sprzątanie przed lub po przyjęciach, ustawienie mebli i sprzętów, wynoszenie śmieci; opieka nad grobami tj. sprzątanie grobu i otoczenia, mycie grobów, woskowanie, usuwanie starych kwiatów i zniczy oraz ustawianie nowych, odśnieżanie, malowanie ławek; sprzątanie pojazdów samochodowych (wnętrz) tj. pranie tapicerki w aucie, czyszczenie deski rozdzielczej, odkurzanie dywanów, czyszczenie aut za pomocą pary wodnej. Do wszystkich klientów podchodzimy w sposób życzliwy, a tym którzy podpiszą z nami umowę na 6 miesięcy, oferujemy bezpłatne mycie okien, pranie dywanów, oraz pranie tapicerki meblowej raz na kwartał. Gwarantujemy profesjonalną opiekę i wysokiej jakości doradztwo, pomoc w realizacji nawet najtrudniejszych zadań wraz z zastosowaniem najnowocześniejszych na rynku technologii. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowego sprzątania w Szczecinie. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

firma sprzątająca szczecin, firma porządkowa szczecin, sprzątanie biur szczecin, sprzątanie szczecin, sprzątanie po remontach szczecin, mycie okien szczecin, mycie wystaw, czyszczenie dywanów szczecin, pranie dywanów szczecin, usługi porządkowe szczecin